SPRK rīko atkārtotu saskaņošanas sanāksmi par informācijas iesniegšanas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē

Drukāt
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) pērn publicēja konsultāciju dokumentu par informācijas iesniegšanas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē. SPRK ir izvērtējusi publiskās konsultācijas, kā arī uzklausīšanas sanāksmes laikā saņemtos viedokļus un ir precizējusi noteikumu projektu. Lai iepazīstinātu ar veiktajiem precizējumiem informācijas iesniegšanas noteikumu projektā, SPRK organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi š.g. 9.augustā, plkst. 10:00.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar veiktajiem precizējumiem un sniegs viedokli par tiem.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī sniegt konstruktīvus priekšlikumus vai ierosinājumus par noteikumu projektu. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda ir latviešu.

Interesenti dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 8.augustam (kontaktpersona Līga Vitenberga, tālr. +371 67097282, e-pasts: [email protected]).

SPRK atgādina, ka 2021.gada. 11. novembrī SPRK izsludināja atkārtotu konsultāciju par informācijas iesniegšanas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē. Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK mājaslapā.