SPRK apstiprina SIA “Vilkme” jaunu siltumenerģijas tarifu piemērošanas kārtību

Drukāt
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi SIA “Vilkme” jaunu siltumenerģijas tarifu piemērošanas kārtību, ko piemēros Mucenieku ciemā, Ropažos. Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā dabasgāzes cenas izmaiņas tirgū.

Siltumenerģijas tarifu piemērošanas kārtība ir papildināta ar jauniem siltumenerģijas tarifiem pie dabasgāzes cenām, kas ir zemākas par 20,25 EUR/MWh. Līdz šim siltumenerģijas tarifi piemēroti atbilstoši SPRK lēmumam, kur zemākā dabasgāzes cena bija noteikta 20,25 EUR/MWh apmērā.

Lai SIA “Vilkme” varētu lietotājiem piemērot siltumenerģijas tarifus lietotājiem, kas atbilst aktuālajai dabasgāzes cenai, kas maijā būs zemāka par aprīļa mainīgo dabasgāzes cenu, jauns tarifu projekts SPRK iesniegts 14. aprīlī. Piemērošanas kārtība nodrošinās lietotājiem siltumenerģijas izmaksas atbilstoši aktuālajai dabasgāzes cenai.

Kopš šā gada 1. februāra notikusi SIA “Ciemats” reorganizācija, kā rezultātā SIA “Vilkme” pievienojusi savai darbībai līdzšinējo siltumapgādes komersantu SIA “Ciemats”, pārņemot tiesības un citas ar komersantu saistītas saistības.

Ar siltumenerģijas tarifiem citās Latvijas pilsētās var iepazīties SPRK mājaslapā publicētajā interaktīvajā kartē.