SPRK aicina uz diskusiju “Pārmaiņas Inčukalna pazemes gāzes krātuves regulējumā”

Drukāt
Dabasgāze

Šobrīd ir noslēgusies Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publiskā konsultācija par diviem normatīvajiem aktiem:

  • Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas noteikumi;
  • Dabasgāzes uzglabāšanas sistēmas pakalpojuma tarifu aprēķināšanas metodika.

Kopumā esam saņēmuši vairākus tirgus dalībnieku priekšlikumus un komentārus par Inčukalna pazemes gāzes krātuves regulējumu. Abi minētie normatīvie akti turpmāk noteiks būtiskas izmaiņas Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas regulējumā.

Izmaiņas normatīvajos aktos paredz ieviest dinamisku regulējumu. Dinamiska krātuves regulējuma – krātuves lietošanas noteikumu un tarifu aprēķināšanas metodikas, ieviešana ir stratēģiski svarīgs solis izmaiņām Inčukalna pazemes gāzes krātuves ilgtermiņa izmantošanai. Šie ir divi būtiskākie jautājumi, par kuriem SPRK vēlas informēt, rīkojot diskusiju tiešsaistē. Aicinām Jūs uz kopīgu diskusiju 18. septembrī.

Formāts: Tiešsaistē, Microsoft Teams
Diskusijas sākums: plkst. 10:00.
Darba valoda: angļu un latviešu valoda

Par savu dalību, lūdzu, informēt līdz šā gada 16. septembrim, rakstot uz: viesturs.kadikis@sprk.gov.lv. Interesentiem, kuri būs pieteikuši savu dalību, šā gada 17. septembrī uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta saite uz diskusiju Microsoft Teams vidē.