SPRK aicina uz diskusiju “Gaidāmās izmaiņas dabasgāzes apgādes regulējumā”

Drukāt
Dabasgāze

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) 2020. gada 18. jūnijā ir izsludinājusi publisko konsultāciju par noteikumu projektu, kas paredz noteikt izmaiņas Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanā.

Izmaiņas Inčukalna pazemes gāzes krātuves (krātuve) lietošanā ir veiktas saistībā ar pieaugošo krātuves lomu dabasgāzes apgādē visā Baltijas reģionā.

Papildus SPRK aktīvi turpina darbu pie dabasgāzes uzglabāšanas pakalpojuma tarifu aprēķināšanas metodikas grozījumiem, kurus plānots nodot publiskajā konsultācijā jūlijā. Grozījumi uzglabāšanas pakalpojuma tarifu aprēķināšanas metodikā paredz būtiskas izmaiņas tarifu aprēķināšanā.

Šie ir būtiskākie jautājumi, par kuriem SPRK vēlas informēt un tostarp uzzināt Jūsu viedokli, rīkojot diskusiju tiešsaistē. Aicinām Jūs uz kopīgu diskusiju 10. jūlijā.

Formāts: Tiešsaistē, Microsoft Teams
Diskusijas sākums: plkst. 10:00.
Darba valoda: latviešu valoda un angļu valoda

Par savu dalību, lūdzu, informēt līdz šā gada 8. jūlijam, rakstot uz: svetlana.vitola@sprk.gov.lv. Interesentiem, kuri būs pieteikuši savu dalību, šā gada 9. jūlijā uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta saite uz diskusiju Microsoft Teams vidē.