Regulators informē Latvijas siltumuzņēmumu asociācijas biedrus par aktuālo siltumenerģijas nozarē

Drukāt
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) 12. aprīlī piedalīsies Latvijas siltumuzņēmumu asociācijas (LSUA) valdes sēdē, lai informētu asociācijas biedrus par aktualitātēm siltumenerģijas nozarē un kopīgi diskutētu par esošā regulējuma attīstību.

Regulators jau kādu laiku intensīvi ir strādājis pie siltumapgādes normatīvā regulējuma attīstības, kopīgi iesaistot nozares ekspertus Regulatora rīkotajās diskusijās. Regulators turpinās strādāt pie regulējuma pilnveides, uzklausot asociācijas biedru viedokļus 12. aprīlī. Vienlaikus Regulators ir uzņēmies iniciatīvu mazināt administratīvo slogu siltumapgādes komersantiem, kas attieksies uz vienkāršotāku pieeju, komersantiem iesniedzot tarifu projektu izskatīšanā. Tas ļaus skaidrāk komersantiem izprast, kāda informācija Regulatoram jāiesniedz, kā arī atvieglos komersanta ikdienas darbu.

Papildus tam, Regulators informēs pakalpojumu sniedzējus par šobrīd jau veiktajām izmaiņām regulējumā, kas attiecas uz tarifu projektu termiņu noteikšanu un pārkāpuma procedūrām, kas stājas spēkā šā gada 15. aprīlī.