Regulators aicina Olaines iedzīvotājus paust viedokli par AS „OLAINES ŪDENS UN SILTUMS” iesniegto siltumenerģijas tarifu projektu Olaines pilsētā

Drukāt
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) aicina Olaines iedzīvotājus paust viedokli par AS „OLAINES ŪDENS UN SILTUMS” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Olaines pilsētā. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, Regulators organizē uzklausīšanas sanāksmi, kas notiks 2019. gada 6. augustā, plkst. 12:00, Olaines kultūras centra mazajā zālē Zeiferta ielā 11, Olainē.

AS „OLAINES ŪDENS UN SILTUMS” Regulatoram ir iesniedzis siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu projektu Olaines pilsētai, kur siltumenerģijas apgādes pakalpojumu gala tarifs ir aprēķināts 49,04 EUR/MWh apmērā. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties siltumenerģijas lietotāji, AS „OLAINES ŪDENS UN SILTUMS” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2019.gada 5.augustam (kontaktpersona Pēteris Dzintars, tel. 67873187; peteris.dzintars@sprk.gov.lv).

Iepazīties ar AS ,,OLAINES ŪDENS UN SILTUMS” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora tīmekļvietnē http://www.sprk.gov.lv sadaļā: Aktuāli/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/ Uzklausīšanas sanāksmes 2019.gadā.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.