Regulators aicina ikvienu interesentu uz uzklausīšanas sanāksmi par VAS "Latvijas Pasts" iesniegto universālā pasta pakalpojuma tarifu projektu

Drukāt
Pasts

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) aicina paust viedokli par valsts akciju sabiedrības “Latvijas Pasts” iesniegto universālā pasta pakalpojuma (UPP) tarifu projektu. Lai uzklausītu viedokļus, Regulators organizē uzklausīšanas sanāksmi, kas notiks 2019. gada 30. aprīlī plkst. 10:00, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas telpās Ūnijas ielā 45, Rīgā.

Jau pirms uzklausīšanas sanāksmes ikvienam ir iespēja iepazīties ar informāciju par tarifa projektu Regulatora mājaslapā, sadaļā Uzklausīšanas sanāksmes.

Sanāksmē AS “Latvijas Pasts” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar UPP tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja izteikt savus komentārus, kā arī priekšlikumus par iesniegto tarifu projektu.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par tarifu projektu. Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2019. gada 29.aprīlim (kontaktpersona Juris Ķezberis, tel. 67873852; juris.kezberis@sprk.gov.lv). Pēc priekšlikumu apkopošanas, Regulators tos rūpīgi izvērtēs – gan tos, kas izteikti uzklausīšanas sanāksmes laikā, gan tos, kas saņemti rakstiski.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.