Regulatora padomes priekšsēdētājs informēs par aktuālo dabasgāzes tirgū

Drukāt
Dabasgāze

13. septembrī, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padomes priekšsēdētājs Rolands Irklis uzstāsies konferencē “Enerģētika 2018”. Padomes priekšsēdētājs iepazīstinās konferences dalībniekus ar dabasgāzes tirgus situāciju šodien, kā arī par to, kāds tirgus modelis iespējams ir gaidāms tuvākajā nākotnē – 2020

R. Irklis ar prezentāciju “Aktuālā tirgus situācija pēc dabasgāzes tirgus atvēršanas” uzstāsies plkst. 10:50

Visi interesenti varēs uzzināt visu par un ap dabasgāzes tirgu – dabasgāzes cenas, iepirktie un eksportētie dabasgāzes apjomi, Inčukalna krātuve – cik tā piepildīta un vai dabasgāzes tirgū pastāv konkurence? Vienlaikus Regulators iepazīstinās ar jaunajiem apstiprinātajiem tarifiem – kāda tiem ietekme uz tirgus attīstību?

Tie ir vien daži jautājumi, uz kuriem Regulators sniegs atbildes konferences dalībniekiem un iepazīstinās par dabasgāzes tirgus attīstību pēc dabasgāzes tirgus atvēršanas 2017. gada 3. aprīlī.

Kopumā konferencē “ENERĢĒTIKA 2018” piedalīsies vairāk nekā 20 vadošie eksperti no valsts pārvaldes institūcijām, privātā sektora, kā arī nozares asociācijām. Konferenci organizē žurnāls “Kapitāls”.

Plašāk ar konferences dalībniekiem, to tēmām un pasākuma programmu ir iespējams iepazīties: http://www.kapitalsnetworks.lv/energetika2018/