Latvijas un Melnkalnes regulators paraksta sadarbības memorandu par sadarbību elektronisko sakaru un pasta nozares regulēšanā

Drukāt
Elektroniskie sakari

Šodien, 11. maijā, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) un Melnkalnes Elektronisko sakaru un pasta pakalpojumu regulators (EKIP) parakstīja sadarbības memorandu par turpmāko abu iestāžu savstarpējo sadarbību elektronisko sakaru un pasta pakalpojumu nozarē.

Sadarbības memorands paredz abu valstu regulatoriem sniegt konsultācijas un iesaistīties ekspertu kopējos pasākumos. Vienlaikus abu valstu regulatori apņemas nodrošināt informācijas apmaiņu stratēģiskos jautājumos. Tāpat abu valstu regulatori vienojušies par nepieciešamību pievērst uzmanību augstas kvalitātes elektronisko sakaru pakalpojumu attīstībai.

890050120.jpg         890050120.jpg

Sadarbības memoranda parakstīšanas ietvaros Regulators iepazīstināja Melnkalnes regulatoru ar elektronisko sakaru un pasta tirgus regulējumu Latvijā un attīstības tendencēm. Tāpat Melnkalnes regulators dalījās savā pieredzē par elektronisko sakaru un pasta nozares būtiskākajām aktualitātēm Melnkalnē.