Eiropas Komisija aicina piedalīties seminārā “Fiksēto balss zvanu pabeigšanas izmaksu novērtēšana ES/EEZ valstīs”

Drukāt
Elektroniskie sakari

Elektronisko sakaru komersanti un nozares eksperti, kuri ir iesaistīti fiksēto balss savienojumu pabeigšanas izmaksu modelēšanā, tiek aicināti piedalīties Eiropas Komisijas (EK) seminārā “Fiksēto balss zvanu pabeigšanas izmaksu novērtēšana ES/EEZ valstīs”. Pasākums notiks otrdien, 23.oktobrī, Briselē. Reģistrēties dalībai ir iespējams līdz 12. oktobrim. 

Saskaņā ar Eiropas Elektronisko sakaru kodeksu (EECC) EK līdz 2020. gada 31. decembrim ir jānosaka vienotu ES fiksēto balss savienojumu pabeigšanas tarifu. EK ir izvēlējusies “Axon Partners Group Consulting” (Axon), lai izstrādāt izmaksu modeli, novērtējot fiksēto balss zvanu savienošanas pakalpojumu sniegšanas izmaksas ES. Pasākuma mērķis ir informēt nozares ekspertus par to, kā Axon plāno izstrādāt izmaksu modeli un apkopot ieinteresēto pušu viedokļus. Pasākumā piedalīsies valstu regulatoru, BEREC, ES tirdzniecības asociāciju un telekomunikāciju operatoru pārstāvji.

Plašāk: pasākuma programmā un pasākuma aprakstā.

Reģistrēties dalībai pasākumā ir iespējams līdz 2018. gada 12. oktobrī plkst. 17:00, izmantojot saiti https://ec.europa.eu/digital-single-market/events/cf/the-assessment-of-the-cost-of-providing-fixed-voice-call-termination-in-the-eu-eea/register.cfm.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka vietu skaits ir ierobežots un katras organizācijas pārstāvju skaits būs ierobežots līdz diviem.

Tiem, kuri nevarēs piedalīties, būs iespēja skatīties pasākumu tiešsaistē (šeit).

Jautājumu gadījumā, rakstiet uz CNECT-B3@ec.europa.eu.