BEREC aicina piedalīties seminārā par vienotu platjoslas interneta pārklājuma rādītāju nodrošināšanu Eiropā

Drukāt
Elektroniskie sakari

BEREC aicina elektronisko sakaru komersantus piedalīties BEREC rīkotajā seminārā, kurā semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar BEREC ziņojuma projektu par vienotu platjoslas interneta pārklājuma rādītāju nodrošināšanu Eiropas savienības dalībvalstīs. Seminārs notiks attālināti 2021. gada 12. oktobrī, un visi interesenti laipni aicināti piedalīties.

Dalībnieki tiks iepazīstināti ar esošo BEREC darba progresu attiecībā uz platjoslas pārklājuma rādītājiem. Diskusijā tiks aicināti piedalīties arī citi izcili un augsta līmeņa runātāji, lai uzklausītu nozares viedokli un redzējumu. Semināra laikā BEREC diskutēs par platjoslas interneta pārklājuma rādītājiem, to nozīmību un salīdzināmību, kā arī elektronisko sakaru operatoru lomu, un šo rādītāju nodrošināšanas metodoloģiskajiem jautājumiem, tostarp par izaicinājumiem 5G tehnoloģijas ģeogrāfiskās kartēšanas veikšanā.

Pēc diskusijas sekos jautājumu un atbilžu sesija. Visi interesenti ir laipni aicināti pieteikties dalībai pasākumā, aizpildot reģistrācijas anketu līdz 2021. gada 6. oktobrim. Plašāk par dalību pasākumā BEREC mājaslapā.