Aicina piedalīties uzklausīšanas sanāksmē par saņemtajiem priekšlikumiem konsultācijas laikā

Drukāt
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir saņēmusi vairākus priekšlikumus par noteikumiem, kas attiecas uz numerācijas lietošanas tiesībām un to saglabāšanas pakalpojumu nodrošināšanai. Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem viedokļiem, SPRK organizē attālinātu uzklausīšanas sanāksmi š.g. 16. novembrī, plkst. 10:00.

Uzklausīšanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem, komentāriem un sniegs par tiem viedokli.

Interesenti dalību attālinātā sanāksmē var pieteikt līdz šā gada 15.novembrim (kontaktpersona Lauma Čerņevska, tālr. +371 67097240, e-pasts: lauma.cernevska@sprk.gov.lv).

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā. Uzklausīšanas sanāksme notiek valsts valodā. Ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūgums nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

SPRK atgādina, ka š.g. 20. maijā SPRK izsludināja konsultāciju par noteikumu projektiem: Numerācijas lietošanas tiesību noteikumi un Numura saglabāšanas pakalpojuma nodrošināšanas noteikumi. SPRK saņēmusi vairāku elektronisko sakaru komersantu priekšlikumus par konsultāciju dokumentu.

Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK mājaslapā.