Aicina piedalīties uzklausīšanas sanāksmē par saņemtajiem priekšlikumiem konsultācijas laikā

Drukāt
Ūdenssaimniecība

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir saņēmusi priekšlikumus par Vispārējās atļaujas, reģistrācijas un informācijas iesniegšanas noteikumu projektu ūdenssaimniecības nozarē. Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem viedokļiem, SPRK organizē attālinātu uzklausīšanas sanāksmi š.g. 25. oktobrī plkst. 13:00.

Uzklausīšanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem, komentāriem un sniegs par tiem viedokli.

Interesenti dalību attālinātā sanāksmē var pieteikt līdz šā gada 22.oktobrim (kontaktpersona Dace Burtniece, tālr. +371 67097271, e-pasts: dace.burtniece@sprk.gov.lv).

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Uzklausīšanas sanāksme notiek valsts valodā. Ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūgums nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

SPRK atgādina, ka š.g. 10.septembrī SPRK izsludināja konsultāciju par turpmāko kārtību, kādā veidā siltumenerģijas un ūdenssaimniecības komersantiem piemērot tarifu pievienotajās teritorijās, kur līdz šim pakalpojumu sniedza cits komersants. Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK mājaslapā.