Aicina interesantus piedalīties viedokļu saskaņošanas sanāksmē par izmaiņām radiofrekvenču noteikumos

Drukāt
Elektroniskie sakari

Pērn tika veiktas izmaiņas noteikumos, pēc kuriem Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) piešķir, pagarina, anulē un atļauj nodot vai kopīgi izmantot radiofrekvenču lietošanas tiesības ierobežotiem resursiem, ko izmanto arī 5G tehnoloģiju izvēršanai. Vienlaikus SPRK veica izmaiņas izsoles norises procesā, vērtēšanas kritērijos u.c. nosacījumos. Par šiem abiem noteikumiem SPRK izsludināja konsultāciju 2021. gada 23. septembrī, saņemot viena dalībnieka viedokli.

Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem priekšlikumiem un komentāriem, SPRK organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi š.g. 28. aprīlī plkst. 13.00.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem un sniegs viedokli par tiem.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda ir latviešu. Interesenti dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 27.aprīlim, rakstot uz [email protected].

Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK tīmekļvietnē.