Aicina interesantus piedalīties viedokļu saskaņošanas sanāksmē par izmaiņām elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes mērījumu metodikā

Drukāt
Elektroniskie sakari

Š.g. janvārī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) savā tīmekļvietnē publicēja konsultāciju dokumentu par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes mērījumu metodikas projektu. SPRK ir izskatījusi un apkopojusi publiskās konsultācijas laikā saņemtos viedokļus, ka arī precizējusi metodikas projektu. Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem priekšlikumiem un komentāriem, SPRK š.g. 13.septembrī plkst. 13.00 organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi.

Tās laikā SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem un sniegs viedokli par tiem.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda ir latviešu. Interesenti dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 12.septembrim, rakstot uz andrejs.lizunovs@sprk.gov.lv.

Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK tīmekļvietnē.