Aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA „Salaspils Siltums” gaidāmajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem

Drukāt
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Salaspils Siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK piektdien, 27.decembrī, plkst. 11.00 Salaspils novada domē, Līvzemes ielā 8, rīkos uzklausīšanas sanāksmi.

Jauns siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekts ir sagatavots saistībā ar veikto Salaspils pilsētas siltumapgādes sistēmas modernizāciju, izbūvējot saules kolektoru sistēmas ar siltumenerģijas akumulācijas tvertni un jaunu biomasas katlumāju. Pašlaik spēkā esošais siltumenerģijas tarifs ir 55,24 EUR/MWh, bet izvērtēšanai iesniegtajā tarifu projektā aprēķinātais – 51,97 EUR/MWh –, kas ir par 3,27 EUR/MWh jeb 5,9% mazāk nekā pašlaik spēkā esošais tarifs.

SRPK uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis arī SIA „Salaspils Siltums” pilnvaroto pārstāvi, kurš iepazīstinās ar iesniegtā siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “Salaspils Siltums” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt līdz 2019.gada 23.decembrim, rakstot uz peteris.dzintars@sprk.gov.lv vai zvanot 67873187.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar informāciju par SIA „Salaspils Siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu var SPRK tīmekļvietnē.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.