Aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Babītes siltums” gaidāmajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem

Drukāt
Ūdenssaimniecība

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Babītes siltums” iesniegtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektiem. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 10.janvārī plkst. 12.00 Babītes novada Kultūrizglītības centrā organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts Babītes pagastā un Salas pagasta Spuņciemā paredz ūdensapgādes tarifu 0,69 EUR/m³  (bez PVN) apmērā. Savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifi:

  • Babītes pagastā un Salas pagasta Spuņciemā – 0,86 EUR/m³ (bez PVN);
  • Babītes pagasta Spilves ciemā – 0,94 EUR/m³ (bez PVN).


Uzklausīšanas sanāksmē SIA “Babītes siltums” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar plānoto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “Babītes siltums” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā. 

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar SIA “Babītes siltums” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var šeit.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē tiek aicināti pieteikt līdz 9.janvārim, rakstot uz dace.burtniece@sprk.gov.lv vai zvanot 67097271. 

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.