Aicina Iecavas novada iedzīvotājus paust viedokli par gaidāmo siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu

Drukāt
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA „Iecavas siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Iecavas novada administratīvajām teritorijām. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK otrdien, 14.janvārī, plkst. 12.00 Iecavas novada kultūras namā, Rīgas ielā 18, Iecavā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi.

Ņemot vērā darbaspēka un pārējo pastāvīgo izmaksu pieaugumu un lietotājiem nodotās siltumenerģijas apjoma samazinājumu, SIA „Iecavas siltums” ir iesniegusi SPRK jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Iecavas novada administratīvajām teritorijām. Pašlaik piemērojamais siltumenerģijas tarifs ir 50,91 EUR/MWh. Savukārt izvērtēšanai iesniegtajā tarifu projektā aprēķinātais – 56,87 EUR/MWh (bez PVN) –, kas ir par 5,96 EUR/MWh vairāk nekā pašlaik piemērojamais siltumenerģijas tarifs.

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “Iecavas siltums” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē var pieteikt līdz šā gada 13.janvārim, rakstot uz julija.gurova@sprk.gov.lv vai zvanot 67873863.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var SPRK mājaslapā: http://ejuz.lv/6aio

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.