💡 "Karjeras diena 2023" - nāc un iepazīsti SPRK

Print

Piektdien, 17.martā, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, norisināsies RTU "Karjeras diena 2023". Pulcējot vairāk nekā 100 uzņēmumus un organizācijas no dažādām nozarēm lielākajā studentu karjeras un prakses jautājumiem veltītajā pasākumā Latvijā, RTU "Karjeras diena" notiks jau 20.reizi. Ieeja un autostāvvietas bez maksas. 

Arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) šogad piedalīsies!

Nāc ciemos!

"Karjeras dienu" aicināti apmeklēt visu Latvijas augstskolu studenti, pēdējo klašu skolēni un citi interesenti, lai gūtu ieskatu darba tirgū, klātienē tiktos ar uzņēmumu pārstāvjiem, nodibinātu karjeras attīstībai vērtīgus kontaktus, kā arī piedalītos izglītojošos pasākumos – diskusijās, iedvesmojošos semināros un "ātrajās" intervijās, noskaidrojot savas iespējas saņemt jau pavisam konkrētu darba piedāvājumu. 

SPRK varēs atrast stendā Nr. 58 (Ķīpasalas halles plāns un izvietojums).

Kāpēc izvēlēties darbu SPRK?

Nereti sabiedrībā valda uzskats, ka darbs valsts pārvaldē nav tik aizraujošs kā privātajā sektorā. SPRK veido daļu no publiskā sektora, un ir vairāki iemesli, kāpēc darbs pie mums var izvērties par iespēju Tev gūt plašu pieredzi, zināšanas un jaunu ceļu karjeras attīstībā. Aplūko īso ceļvedi un uzzini vairāk!

       

    

     

      
     

       
    

       

Ar aktuālajām vakancēm iespējams iepazīties sadaļā "Vakances".

Ko varēs uzzināt SPRK stendā?

Karjeras dienā SPRK stendā būs iespēja satikt 11 ekspertus no dažādām nozarēm. Aicinām iepazīties ar dienas plānu, lai atrastu sev saistošus un interesējošus jautājumus, par kuriem iztaujāt ekspertus.

Iepazīsti SPRK ekspertus, kurus Tev būs iespēja iztaujāt!

Karjeras dienas ietvaros visas dienas garumā Tev būs lieliska iespēja klātienē iepazīties ar SPRK ekspertiem no dažādām nozarēm un uzdot sev interesējošos jautājumus par profesiju, ikdienu, darba un prakses iespējām. Uzzini variāk par ekspertiem, kurus būs iespēja iepazīt klātinē - viņu darba stāžu, pieredzi, galvenajiem darba pienākumiem, kā arī to, kāpēc viņiem patīk strādāt pie mums! 👇

Seko aktuālajai informācijai!

"RTU Karjeras diena 2023" pasākums Facebook, seko līdzi Instagram un TikTok.

Iepazīties ar programmu un sekot līdzi aktualitātēm var arī tīmekļvientē karjerasdiena.rtu.lv.