šŸ’” "Karjeras diena 2023" - nāc un iepazÄ«sti SPRK

Print

Piektdien, 17.martā, no plkst. 10.00 lÄ«dz 16.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, norisināsies RTU "Karjeras diena 2023". Pulcējot vairāk nekā 100 uzņēmumus un organizācijas no dažādām nozarēm lielākajā studentu karjeras un prakses jautājumiem veltÄ«tajā pasākumā Latvijā, RTU "Karjeras diena" notiks jau 20.reizi. Ieeja un autostāvvietas bez maksas. 

Arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēŔanas komisija (SPRK) Ŕogad piedalīsies!

Nāc ciemos!

"Karjeras dienu" aicināti apmeklēt visu Latvijas augstskolu studenti, pēdējo klaÅ”u skolēni un citi interesenti, lai gÅ«tu ieskatu darba tirgÅ«, klātienē tiktos ar uzņēmumu pārstāvjiem, nodibinātu karjeras attÄ«stÄ«bai vērtÄ«gus kontaktus, kā arÄ« piedalÄ«tos izglÄ«tojoÅ”os pasākumos ā€“ diskusijās, iedvesmojoÅ”os semināros un "ātrajās" intervijās, noskaidrojot savas iespējas saņemt jau pavisam konkrētu darba piedāvājumu. 

SPRK varēs atrast stendā Nr. 58 (Ķīpasalas halles plāns un izvietojums).

Kāpēc izvēlēties darbu SPRK?

Nereti sabiedrÄ«bā valda uzskats, ka darbs valsts pārvaldē nav tik aizraujoÅ”s kā privātajā sektorā. SPRK veido daļu no publiskā sektora, un ir vairāki iemesli, kāpēc darbs pie mums var izvērties par iespēju Tev gÅ«t plaÅ”u pieredzi, zināŔanas un jaunu ceļu karjeras attÄ«stÄ«bā. AplÅ«ko Ä«so ceļvedi un uzzini vairāk!

       

    

     

      
     

       
    

       

Ar aktuālajām vakancēm iespējams iepazīties sadaļā "Vakances".

Ko varēs uzzināt SPRK stendā?

Karjeras dienā SPRK stendā bÅ«s iespēja satikt 11 ekspertus no dažādām nozarēm. Aicinām iepazÄ«ties ar dienas plānu, lai atrastu sev saistoÅ”us un interesējoÅ”us jautājumus, par kuriem iztaujāt ekspertus.

Iepazīsti SPRK ekspertus, kurus Tev būs iespēja iztaujāt!

Karjeras dienas ietvaros visas dienas garumā Tev bÅ«s lieliska iespēja klātienē iepazÄ«ties ar SPRK ekspertiem no dažādām nozarēm un uzdot sev interesējoÅ”os jautājumus par profesiju, ikdienu, darba un prakses iespējām. Uzzini variāk par ekspertiem, kurus bÅ«s iespēja iepazÄ«t klātinē - viņu darba stāžu, pieredzi, galvenajiem darba pienākumiem, kā arÄ« to, kāpēc viņiem patÄ«k strādāt pie mums! šŸ‘‡

Seko aktuālajai informācijai!

"RTU Karjeras diena 2023" pasākums Facebook, seko lÄ«dzi Instagram un TikTok.

IepazÄ«ties ar programmu un sekot lÄ«dzi aktualitātēm var arÄ« tÄ«mekļvientē karjerasdiena.rtu.lv.