SPRK aicina uz viedokļu saskaņošanas sanāksmi par noteikumu projektiem: nacionālais numerācijas plāns un noteikumi numerācijas lietošanas tiesību piešķiršanai izsoles kārtībā

Print
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) š.g. augustā savā tīmekļvietnē publicēja konsultāciju dokumentu par noteikumu projektiem: nacionālais numerācijas plāns un noteikumi numerācijas tiesību piešķiršanai izsoles kārtībā. SPRK ir izskatījusi publiskās konsultācijas laikā saņemtos viedokļus, sagatavojusi priekšlikumu un komentāru apkopojumu par konsultāciju dokumentu, kā arī precizējusi noteikumu projektu.

Lai iepazīstinātu ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem un komentāriem, kā arī sniegtu savu viedokli par tiem SPRK š.g. 16.septembrī plkst. 9.00. organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi. Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs arī iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda ir latviešu.

Interesenti dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 15.septembrim plkst.16.00, rakstot uz [email protected].

Ar priekšlikumu un komentāru apkopojumu aicinām iepazīties SPRK tīmekļvietnes sadaļā “Publiskās konsultācijas”.