Aicina interesantus piedalīties viedokļu saskaņošanas sanāksmē par izmaiņām numerācijas noteikumos

Print
Elektroniskie sakari

Pērnā gada maijā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) tīmekļvietnē publicēja konsultāciju dokumentu par diviem noteikumu projektiem saistībā ar numerācijas lietošanas tiesībām un numura saglabāšanas pakalpojuma nodrošināšanu. SPRK ir izskatījusi publiskās konsultācijas laikā saņemtos viedokļus par noteikumu projektiem, un ir precizējusi priekšlikumu un komentāru apkopojumu par noteikumu projektiem. 

Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem priekšlikumiem un komentāriem, SPRK organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi š.g. 12.maijā plkst. 10.00.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem un sniegs viedokli par tiem.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda ir latviešu. Interesenti dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 11.maijam, rakstot uz [email protected].

Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK tīmekļvietnē.