Aicina paust viedokli par gaidāmajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem Ozolnieku novadā

Print
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Ozolnieku KSDU” iesniegtajiem siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektiem Ozolnieku, Branku un Ānes ciemā. Lai uzklausītu viedokli, SPRK 17.decembrī plkst. 12.00 Ozolnieku novada domē, Stadiona ielā 10, Ozolniekos, organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Ņemot vērā licences darbības zonas paplašināšanu un siltumenerģijas apgādes pakalpojumu sniegšanas uzsākšanu Cenu pagasta Ānes ciemā, kā arī Ozolnieku novada domes šī gada 18.jūlijā lēmumu par nepieciešamību noteikt atsevišķus siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus katrā ciemā, SIA “Ozolnieku KSDU” ir iesniedzis trīs siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektus:

  1. Ozolnieku pagasta Ozolnieku ciemā – 63,66 EUR/MWh (bez PVN),
  2. Cenu pagastā Branku ciemā – 50,40 EUR/MWh (bez PVN),
  3. Cenu pagasta Ānes ciemā – 59,17 EUR/MWh (bez PVN). 

Šobrīd spēkā ir SIA “Ozolnieku KSDU” pērnā gada maijā SPRK apstiprinātais siltumenerģijas gala tarifs 61,18 EUR/MWh (bez PVN), kas darbojas Ozolnieku un Branku ciemā un tiek piemērots arī Ānes ciemā. 

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “Ozolnieku KSDU” aprēķinātie un iesniegtie tarifu projekti nav galīgi un vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē var pieteikt līdz 16.decembrim, rakstot uz fricis.rumnieks@sprk.gov.lv vai zvanot 67873184. 

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par iecerētajiem tarifu projektiem. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var SPRK mājaslapā.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.
 

Ar siltumenerģijas tarifiem citās Latvijas pilsētās var iepazīties SPRK mājaslapā publicētajā interaktīvajā kartē.