Aicina Ogres pilsētas iedzīvotājus paust viedokli par gaidāmo siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu

Print
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) aicina Ogres iedzīvotājus paust viedokli par SIA „Ogres Namsaimnieks” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Ogres pilsētā. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, Regulators organizē uzklausīšanas sanāksmi, kas notiks 2019. gada 3. jūlijā, plkst. 12:00, SIA „Ogres Namsaimnieks” ēkā Zilokalnu prospektā 12, Ogrē.

SIA „Ogres Namsaimnieks” Regulatoram ir iesniedzis siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu projektu Ogres pilsētai, kur divdaļīgais gala tarifs noteikts kā siltumenerģijas gala tarifa siltumenerģijas komponente 39,65 EUR/MWh un kā siltumenerģijas gala tarifa siltuma jaudas maksa 22,34 EUR/MW. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Komersants norāda, ka tarifa izmaiņas ir saistītas ar iepirktās siltumenerģijas cenu izmaiņām.

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties siltumenerģijas lietotāji, SIA „Ogres Namsaimnieks” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2019. gada 2.jūlijam (kontaktpersona Vjačeslavs Smirnovs, tel. 67097254; vjaceslavs.smirnovs@sprk.gov.lv).

Iepazīties ar SIA Ogres Namsaimnieks” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora tīmekļvietnē http://www.sprk.gov.lv sadaļā: Aktuāli/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/ Uzklausīšanas sanāksmes 2019.gadā.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.